אנחנו זמינים לשאלות
תל אביב, מגדל אלקטרה רחוב יגאל אלון 98
חיפה, מגדל קרית הממשלה שדרת הפל”ים 15
טלפון: 03-632-3349, טלפון: 04-8111-322, נייד: 050-762-7623

Facebook Twitter Google linkedin

יועץ פיננסי

 אם יש לכם עסק חדש או עסק שכבר הקמתם, אתם יודעים כי ניהול העסק נחשב למשימה מורכבת המצריכה מכם תשומת לב רבה 24 שעות ביממה. בתור מנהלים של העסק, אתם צריכים לשים לב לכל פרט ופרט קטן על מנת לא לאבד שליטה בעסק. שימו לב ! איבוד שליטה יכול להשפיע בצורה חמורה ביותר על ההתנהלות של העסק שלכם.

למרות שאינכם בקיאים בתחום כבעלי עסק, חשוב מאד להכיר את המונחים של עולם המימון. באמצעות ניהול פיננסי ניתן לקבל סיוע ובכך להביא לרווחיות.

מה כולל הסיוע

יועץ פיננסי אשר מגיע לבחון את העסק שלכם מגיע כמו עיתונאי, הוא שואל אתכם שאלות לגבי העסק על מנת להבין את ההתנהלות הכלכלית שלכם. באמצעות אותן שאלות היועץ יבנה עבורכם תוכנית עבודה אשר תסייע לכם להתנהלות נכונה יותר.

צוות סל יועצים מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בתחום אשר תחום ההתמחות שלהם הינו פיננסים. בצוות עובדים יועצים אשר ישמחו ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

  האם כל אחד צריך יועץ פיננסי

לשאלה האם כל אחד צריך יועץ פיננסי, התשובה היא כי מדובר בעסקים אשר מתנהלים בצורה לא נכונה מבחינה פיננסית מה שיכול לחשוף אותם לחוסר איזון בין פעולות המתנהלות בטווח הקצר לבין פעולות המתנהלות בטווח הארוך. אמנם מדובר על העסקת יועץ תמורת תשלום, אך אותו תשלום משתלם לכם בטווח הארוך. דעו כי גם בתקופה בה העסק שלכם נמצא במצב של פריחה חשוב מאד לדאוג לפן הכלכלי.

אם נסכם עד עכשיו את הדברים, הרי ניתן לומר כי כל עסק זקוק לליווי פיננסי וכי התועלת של הליווי גדולה מאד. הנטייה של אנשים לפנות לשירותי ליווי פיננסי רק בעת משבר אינה נכונה וכי יש להתנהל באמצעות הליווי בכל זמן ולא לחכות למשבר אשר יגרום לרעידת אדמה.

אותה רעידת האדמה יכולה לגרום לעסק שלכם לקרוס ולכן חשוב מאד לפנות ליועץ לפני שאתם מרגישים כי האדמה רועדת. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עומדים בפני החלטות קשות, הרי חשוב מאד להיעזר בשירותיו של יועץ מנוסה בתחום כדי שלא תגיעו למצב מסוג זה.

 למה כדאי לבחור בנו

כיום כאשר ישנן לא מעט חברות אשר מציעות שירות מקצועי, חשוב לבחור את החברה האיכותית ביותר כזו שתעניק לכם את השירות המקיף ביותר. אחרי הכל, מדובר בעסק שלכם ולכן חשוב מאד לגלות עירנות בכל הקשור לבחירת חברה העוסקת בניהול פיננסים. בחירת יועץ העוסק בפיננסים הינה משימה מורכבת אשר יש להקדיש לה זמן. חברתנו הינה חברה ותיקה אשר רואה את הלקוחות שלה לנגד העיניים.

 מה אנחנו מציעים לכם

  • ניסיון: כי שהזכרנו קודם לכן, חברתנו הינה חברה בעלת ניסיון רב אשר מלווה את הלקוחות שלה מזה שנים רבות. אותם מלווים הנמצאים בצוות שלנו הינם בעלי ניסיון רב בתחום ונחשפו למגוון מצבים שונים והתמודדו איתם בהצלחה.
  • יכולת ניתוח: יכולת הניתוח של המלווים בחברתנו הינה יכולת ניתוח ברמה גבוהה אשר מביאה אתכם למקום טוב יותר ופותרות אתכם מאותן תובנות ישנות.
  • הבנת הצרכים של העסק: המלווים בחברתנו הינם מלווים בעלי ניסיון בתחום ויש ביכולתם ללמד אתכם דבר או שניים על המערכת הבנקאית.
  • ראייה לטווח ארוך: צוות היועצים בחברתנו הינו צוות יועצים אשר רואה לטווח הארוך.

לחזרה לדף הבית לחצו עלינו סל יועצים הלוואות בערבות מדינה